Уика форум
Добре Дошли! Весели Коледни и новогодишни празници!

Уика форум

ИндексИндекс  PortalPortal  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Виртуален черномагьоснически орден "МРАК"

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
ptah
новак
новак

Брой мнения : 9

ПисанеЗаглавие: Виртуален черномагьоснически орден "МРАК"   9/11/2010, 23:47

Ако се занимавате с черна магия, вещерство, знахарство (целителство) и други и сте навършили 18 години, то добре дошли в единствения в България виртуален черномагьоснически орден. Този Орден е създаден за виртуално обединение на хората, които се занимават с такива неща.

http://blackmagic.at.ua/
Върнете се в началото Go down
http://wicca.ucoz.com/forum/
Dumnorix
MASTER
MASTER

Брой мнения : 280
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

ПисанеЗаглавие: Re: Виртуален черномагьоснически орден "МРАК"   10/11/2010, 01:42

Бих искал да те помоля , да публикуваш идеите си и идеологията и целите на "виртуалния орден". Най-вече какво , според теб , означава термина "черна магия".
Също така , ако може- конкретно.
ptah
новак
новак

ПисанеЗаглавие: Re: Виртуален черномагьоснически орден "МРАК"   10/11/2010, 01:58

Ще отговоря на ЛС на една част от въпросите ти след малко.

Идеите:

1. Създаване и подържане на качествен информационен масив относно черната магия;
2. Създаване и поддържане на качествена черномагьосническа практика;
3. Създаване на възможност за обмен на опит между практикуващите черна магия;

Идеологията:

Лоното на научния сатанизъм;

Целите:

Както вече писах, този орден е създаден за виртуално обединение на хората, които се занимават с такива неща.
dragonfly_elf
MASTER
MASTER

Брой мнения : 126

ПисанеЗаглавие: Re: Виртуален черномагьоснически орден "МРАК"   1/12/2010, 17:57

Само се чудя до колко е удачно това да е написано във форума за Уика... Dumnorix, помисли по въпроса. Ако си на същото мнение, дай знак. Да се поскараме и да си направят рекламка хората на сайтчето, за което ги поздравявам, на отреденото за тази работа място. А именно - Свободна зона -> Сайтове, форуми и блогове. Може да се премести постчето там плюс идейките с копи пейст от "автора" и да трием това. Не ми беше приятно, влизайки в това уютно местенце да се натъкна на рекламка за сайт. Та какво се мисли по въпроса?

Поздрави - D.Elf
ptah
новак
новак

ПисанеЗаглавие: Re: Виртуален черномагьоснически орден "МРАК"   1/12/2010, 18:44

Здравей dragonfly_elf.

С Dumnorix се познаваме, затова си позволих да пиша тук. Надявам се да не ти е проблем, все пак името на секцията е "Свободна зона".
Dumnorix
MASTER
MASTER

ПисанеЗаглавие: Re: Виртуален черномагьоснически орден "МРАК"   1/12/2010, 21:33

Айси , споко , Птах е човекът от който аз самият съм се учил в началото- преди повече от десет години. а нито тогава нито сега мракът ме е обземал.
Всяко нещо си има и тъмна страна, дори и Уика. А това с което се занимава Птах е доста изчистено от идеология и е с по-скоро практическа насоченост.
Съобщението е в 'Свободна зона" и не съдържа пропаганда- просто е покана за тези които почувстват нужда да опознаят и друга страна , така че не го смятам за нередно.
За всеки е въпрос на избор Wink

Да не го местя в сайта с линковете имам следните съображения: мисля ,че е добре там да публикуваме линковете и сайтовете които сме открили , а ако някой от друго място реши да си публикува линк към сайт , форум или практикум- да може да си го прави в отделна тема , където евентуално може да му се задават въпроси , ако някой се интересува от работата му итн. Ако много хора отговарят на много въпроси ( да се надяваме ,че един ден ще има ) може да стане мазало и да стават недуразумения.

Знам ,че още няколко човека от форума си имат собствени разработки , нека се чувстват свободни да пишат за тях ако искат.

Все пак нали една от идеите на Уика е да бъде приложима и съвместима със всичко и да бъде в разбирателство с всички Smile
dragonfly_elf
MASTER
MASTER

ПисанеЗаглавие: Re: Виртуален черномагьоснически орден "МРАК"   2/12/2010, 03:13

Разбирам гледната точка и се съгласявам. Не, че ми е проблем, просто като си представя, че по-нататък някой може да си рекламира личния влог, където пише за своите диети, направо ми се доплаква xD Иначе поклон тогава пред учителите. Те винаги заслужават уважение. И все пак, нека не се прекалява с рекламата на сайти.... ако разбираш.

Поздравчета ^^ D.Elf
yuki
новак
новак

Брой мнения : 17
Местожителство : софия

ПисанеЗаглавие: Re: Виртуален черномагьоснически орден "МРАК"   2/12/2010, 03:59

Suspect уаа...черна магия ли?Мислих,че тука сме само бели вещици и вещери(или бъдещи такива)...не минавайте от другата страна....все пак спомнете си трикратния закон:"каквото правиш ще ти се върне трикратно"... flower
Dumnorix
MASTER
MASTER

ПисанеЗаглавие: Re: Виртуален черномагьоснически орден "МРАК"   2/12/2010, 14:54

Е то да си черномагьосник не е задължително да си зъл , а да си беломагьосник никак не е сигурно че ще си добър. Я го виж Саруман Белия от "Властелина" например.. или Дзирт но Урден , оня тъмния елф-добротворец. Razz
dragonfly_elf
MASTER
MASTER

ПисанеЗаглавие: Re: Виртуален черномагьоснически орден "МРАК"   2/12/2010, 21:13

yuki написа:
Suspect уаа...черна магия ли?Мислих,че тука сме само бели вещици и вещери(или бъдещи такива)...не минавайте от другата страна....все пак спомнете си трикратния закон:"каквото правиш ще ти се върне трикратно"... flower

Един сатанист ми беше казал, че за да бъде сатанист е прочел вече Библията. А има хора, които се смятат християни, а не са я чели. От тази гледна точка - няма причина да се ограничаваме със знания само за Уика. Вече кое ще практикуваш и приемаш е съвсем отделна тема... Мое мнение! ^^

Поздрави - D.Elf
Morkadis
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

Брой мнения : 22
Местожителство : Avalon,UK

ПисанеЗаглавие: Re: Виртуален черномагьоснически орден "МРАК"   3/12/2010, 05:32

А,туй с Бялото и Черното,вече ми втръсна...
Щото да не споменавам олигофрените от "Всемирното Бяло Братство на Дънов",просто идея си нямате за какво става въпрос...
Интриги,злоба,завист,двуличие...каквото В НИКОЯ САТАНИНСКА или квато ще да е друга "черна" група няма да намерите.Самото 'учение' е създадено така,такива са и последователите му.И си стоя твърдо зад мнението,защото съм чела Дънов и съм контактувала активно с най-заклетите дъновисти,дето са такива от по 20-30 години.Отвращението ми е пълно отвсякъде-и от изплагиатстваните неща,дето Дънов ги е копирал,и от дебилите,които са му последователи.
Dumnorix
MASTER
MASTER

ПисанеЗаглавие: Re: Виртуален черномагьоснически орден "МРАК"   3/12/2010, 14:39

Еее стига де има си хора и хора. Пра-дядо ми е бил един от основоположниците на дъновизма в северозападна България. Със съвременните дъновисти имам малки контакти , тоест само едно момче и една девойка но и двамата са изключително мили , толерантни и интелигентни хора. И много , ама изключитено много добри.
Morkadis
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

ПисанеЗаглавие: Re: Виртуален черномагьоснически орден "МРАК"   3/12/2010, 15:16

За всяко нещо съм склонна да отстъпя и да премисля,но за две неща НИКОГА :насилието над животните и дъновизма...
ptah
новак
новак

ПисанеЗаглавие: Re: Виртуален черномагьоснически орден "МРАК"   4/12/2010, 05:46

И аз имам лошо мнение за доста от дъновистите, но съм попадала на 1 свестна от тях. Затова си мисля, че истината е по-средата. Че има и такива дъновисти, които не стават от морална гл.т., а има и такива, които стават. Кои са повече, не се наемам да кажа, защото не ги познавам всичките.
Morkadis
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

ПисанеЗаглавие: Re: Виртуален черномагьоснически орден "МРАК"   4/12/2010, 17:26

Е,аз познавам най-заклетите дъновисти ,такива дето си продадоха апартаменти,коли,спестени пари с години,та да издават и разпространяват книгите на Дънов ,издават списания и т.н.....Познавам както млади,така и стари.Срещала съм изцепки на дъновисти по разни форуми и съм била наясно ,че са такива още преди да са споменали "учителя".Нвсякъде едно и също,и накрая заключих,че просто няма шанс да си променя мнението.Ама никакъв.Защото за пред хората са много мили,извисени и загрижени,но аз съм съжтелствала с дъновисти и знам какви хора са вкъщи (съквартиранти)...Ходила съм по събирания ,присъствала съм на паневритмия.Ако не познаваш обаче тези хора,извън случайните срещи и събиранията им,или просто бегло-няма да разбереш колко са фалшиви всъщност.
Sfetulia
новак
новак

Брой мнения : 11
Местожителство : Jyväskylä

ПисанеЗаглавие: Re: Виртуален черномагьоснически орден "МРАК"   22/4/2011, 13:31

Не мисля,че е удачно заради няколко човека да се критикува или отрича цялото учение на Дънов.Има една стара поговорка ''Във всяко стадо си има мърша''.На мен лично ми допадат някои от идеите му,но като цяло не ми харесва.
Мисля,че е добре човек да се запознае с идеите и на други течения,сдржения и тн.От всякъде може да се намери нещо интересно.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Виртуален черномагьоснически орден "МРАК"   

Виртуален черномагьоснически орден "МРАК"
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1