Уика форум
Добре Дошли! Весели Коледни и новогодишни празници!

Уика форум

ИндексИндекс  PortalPortal  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

ИСКАМ СИ ПОЗИЦИЯТА !

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Вещица .
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

Брой мнения : 46
Местожителство : Bulgaria , Sofia

ПисанеЗаглавие: ИСКАМ СИ ПОЗИЦИЯТА !   1/6/2010, 17:40

Бях главен администратор на този форум заедно с Дани ! Искам си позицията. Този сайт беше превъплъщение на мой личен интерес ,така че ,ако обичате. И още нещо : Радвам се ,че форумът има потребители (дори малко все още) ,но вдъхващи вяра и отношение ! Благодаря за отделеното внимание !
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER

Брой мнения : 280
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

ПисанеЗаглавие: Re: ИСКАМ СИ ПОЗИЦИЯТА !   2/6/2010, 00:26

А защо я изостави? И защо я искаш сега?
Вещица .
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

ПисанеЗаглавие: Re: ИСКАМ СИ ПОЗИЦИЯТА !   2/6/2010, 02:07

Не съм я изоставяла. Нямаше ме за два месеца - изобщо без използване на компютър и всякаква друга техника. Оставих си мобилният номер на дадени хора от форума,които имаха нужда,и с които поддържам контакти.
Днес влизам в любимия си форум (който съществува благодарение на мен) и хоп аз съм обикновен потребител !
Не съм съгласна с решенията на Дани !
Dumnorix
MASTER
MASTER

Брой мнения : 280
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

ПисанеЗаглавие: Re: ИСКАМ СИ ПОЗИЦИЯТА !   2/6/2010, 13:46

А кой /коя е Дани?

До колкото виждам напуснала си форума на 21 юни 2009. Което не е преди 2 месеца.

Драгънфлай е модератор от 22 януари 2010 което е преди половин година. Ако трябва да бъдем честни- форумът потръгна след нейното идване.

Искането ти е странно и поне според мен- несправедливо.

Мисля ,че първо трябва да се поопознаеш с хората , да нашишеш нещо.

И каква е гаранцията че след 2 месеца няма да изоставиш нещата пак?
Вещица .
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

ПисанеЗаглавие: Re: ИСКАМ СИ ПОЗИЦИЯТА !   2/6/2010, 14:10

Щом така искате ,нека бъде волята ви !
velvet_s
PRO
PRO

Брой мнения : 96
Местожителство : Бургас

ПисанеЗаглавие: Re: ИСКАМ СИ ПОЗИЦИЯТА !   7/6/2010, 20:56

Вещица,бях писала на скайпа ти,но без отговор,когато открих форума.И според мен така са добре нещата,а и какво значение има позицията?!
Поздрави!
dragonfly_elf
MASTER
MASTER

Брой мнения : 126

ПисанеЗаглавие: Re: ИСКАМ СИ ПОЗИЦИЯТА !   29/7/2010, 20:57

Съжалявам, ако нечия позиция обижда някого. Когато открих форума, той беше пуст и изоставен. Свързах се с Дани, който ми каза, че даже бил забравил за форума, затова ми го даде с чиста воля да си го развивам. И започнах! Поразчистих, написах едно-две неща, разпространих го. С малко труд... достигнах до някъде! И сега съм изключителна радостна да виждам как този форум помага с нещо. =]
За позицията ти - не съм направила нищо. Форумът е такъв, какъвто ми беше предоставен. Ще се радвам, ако искаш да си модератор и да помагаш, но смятам, че за да се случи това, ще трябва да си малко по-мила към нас.

"Бях главен администратор на този форум заедно с Дани ! Искам си позицията. Този сайт беше превъплъщение на мой личен интерес ,така че ,ако обичате."

Не мислиш ли, че звучи малко грубоватичко? Какво ще рече "искам си позицията"? Изобщо какво искаш да правиш с тази позиция?
Отговори на последния ми въпрос и ще бъдеш модератор, ако ми звучи обещаващо. И за напред няма такива - идваш и искам това искам онова. Може да съществува благодарение на теб, но това не ти дава правото да искаш някакви неща без едно "моля". Аз се грижа за форума, но въпреки това се мъча да показвам максимален респект към останалите "обикновени потребители".

"И още нещо : Радвам се ,че форумът има потребители (дори малко все още) ,но вдъхващи вяра и отношение ! Благодаря за отделеното внимание !"

Е, благодаря все пак, че се радваш за нас... хъ...

Поздрави - D.Elf

п.с. Не ме разбирай грешно - нямам нищо против да те направя модератор, просто искам да разбера какво ще правиш с тази "позиция"...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: ИСКАМ СИ ПОЗИЦИЯТА !   

ИСКАМ СИ ПОЗИЦИЯТА !
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1