Уика форум
Добре Дошли! Весели Коледни и новогодишни празници!

Уика форум

ИндексИндекс  PortalPortal  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Новият Администратор

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
dragonfly_elf
MASTER
MASTER

Брой мнения : 126

ПисанеЗаглавие: Новият Администратор   23/1/2010, 00:38

Здравейте, аз съм новият администратор. Не знам доколко ще се справя, но с ваша помощ вярвам, че форумът ще процъфти!
Върнете се в началото Go down
The Shadow
PRO
PRO

Брой мнения : 86

ПисанеЗаглавие: Re: Новият Администратор   19/2/2010, 18:28

Здравей нови администраторе.

Ще разкажеш ли нещо повече за себе си?
dragonfly_elf
MASTER
MASTER

ПисанеЗаглавие: Re: Новият Администратор   15/4/2010, 01:38

Ето ме отново след отсъствието ми... съжалявам, че ме нямаше! Та ето ме - админчето отново тук! И вече, за щастие, знам как да се оправям с форуми! Та... все още съм леко начинаеща, това че съм админ не ме прави про. Но пък напреднах... ще се радвам да обменим информация! Ако има някой, който е по-напреднал в Уиката да казва, да му лепвам рангче някакво (още не съм го измислила), та да знаем към кого да се обръщаме ние - дечурлигата!

Поздравчета - D.Elf cat
Dumnorix
MASTER
MASTER

Брой мнения : 280
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

ПисанеЗаглавие: Re: Новият Администратор   15/4/2010, 04:08

Хахах , спокич в Уика няма рангове. Тук никой не се бори да става Върховен Първожрец /Първожрица или нещо от сорта Smile Нямаме си Свети Синод все още и ако някой реши да се изживее като Върховен , Висш или нещо си- най-малкото звучи смешно , а понякога дори жалко.

Всички умеят различни неща. Всички имаме различни интереси Smile А кой какъв е и защо такъв е.. се разбира чрез общуване Wink
dragonfly_elf
MASTER
MASTER

ПисанеЗаглавие: Re: Новият Администратор   15/4/2010, 04:34

Не, просто ми става неприятно, когато някой ме попита нещо, защото се интересувам от Уика, а аз не мога да помогна просто, защото не съм навътре в нещата още...
wolf
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

Брой мнения : 40
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Новият Администратор   15/4/2010, 05:42

Не се притеснявай толкова с това че знаеш малко все пак не сме се родили научени всеки трябва да започне от някъде Smile Ако има проблеми или искаш да сложиш нови неща към форумчето знаеш към кой да се обърнеш Very Happy Много голяма реклама направих вече Laughing
The Shadow
PRO
PRO

Брой мнения : 86

ПисанеЗаглавие: Re: Новият Администратор   17/4/2010, 23:00

dragonfly_elf написа:
Ето ме отново след отсъствието ми... съжалявам, че ме нямаше! Та ето ме - админчето отново тук! И вече, за щастие, знам как да се оправям с форуми! Та... все още съм леко начинаеща, това че съм админ не ме прави про. Но пък напреднах... ще се радвам да обменим информация! Ако има някой, който е по-напреднал в Уиката да казва, да му лепвам рангче някакво (още не съм го измислила), та да знаем към кого да се обръщаме ние - дечурлигата!

Поздравчета - D.Elf cat

Добре завърнала се. И аз се присъединявам към Dumnorix- в уиката наистина няма степени или рангове. Това е едно от нещата, които харесвам в тази съвременна система.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Новият Администратор   

Новият Администратор
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1