Уика форум
Добре Дошли! Весели Коледни и новогодишни празници!

Уика форум

ИндексИндекс  PortalPortal  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Мнението ви спрямо форума ...

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Вещица .
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

Брой мнения : 46
Местожителство : Bulgaria , Sofia

ПисанеЗаглавие: Мнението ви спрямо форума ...   9/6/2009, 23:22

Е ,кажете какво ви е мнението за форума ? Харесва ли ви като цяло ,и кое бихте променили ?
Разбирам ,че все още няма много какво да коментирате ,тъй като форума е едва ли не нов ... няма и много потребители все още ,но все пак дайте си мнението ...
Върнете се в началото Go down
Astarte
асоциален
асоциален

Брой мнения : 3
Местожителство : Still in the Grey Dying

ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви спрямо форума ...   13/6/2009, 02:39

Форума ми харесва, симпатичен е и добре организиран и така нататък...
Може би било добре да има някаква тема или подкатегория в която потребителите да могат да говорят малко за себе-си за да могат да се опознаят, ако не се познават и така нататък Smile
Lucifer's Fall
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

Брой мнения : 33
Местожителство : Там където умира деня и се ражда нощта.

ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви спрямо форума ...   13/6/2009, 03:59

Astarte написа:
Форума ми харесва, симпатичен е и добре организиран и така нататък...
Може би било добре да има някаква тема или подкатегория в която потребителите да могат да говорят малко за себе-си за да могат да се опознаят, ако не се познават и така нататък Smile

И аз отново се признавам за виновен! Все забравям за такава секция. Laughing Явно някой трябва да ме подсеща вече. ;D Готово, имате си секция, можете да се опознавате и така нататък. Wink
http://wicca.nightforum.net
valpurga
асоциален
асоциален

Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви спрямо форума ...   24/7/2009, 18:50

Привет и от мен...
Случайно попаднах на този форум,когато ровех в нета за Уика.Хареса ми и се регнах.
wolf
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

Брой мнения : 40
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви спрямо форума ...   16/4/2010, 04:18

Има какво да се желае още от форума, но като цяло дизайна и тн са супер Smile 6 по шестобалната Razz
dragonfly_elf
MASTER
MASTER

Брой мнения : 126

ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви спрямо форума ...   17/4/2010, 01:22

Давай предложения за подобряване, вълчо xD
the_newborn_one ( :
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

Брой мнения : 23

ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви спрямо форума ...   27/7/2010, 16:51

Здравейте, аз съм съвсем нова.. Намерих този форум и мисля, че е страхотен.. Интересувам се от магия и всякакви подобни начинания, но съм съвсем нова тук! Прочетох всичко за Уика, но все още малко не разбирам! Искам да кажа, че форума е супер и да поздравя този, който го е създал и който се занимава с него!!! Моля, помогнете ми! Не разбирам много от магии и такива неща, защото както избъбрих по нагоре съм абсолютно начинаеща! Smile Smile Smile affraid affraid affraid affraid What a Face What a Face lol! lol! lol! Smile Smile
dragonfly_elf
MASTER
MASTER

Брой мнения : 126

ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви спрямо форума ...   29/7/2010, 21:04

the_newborn_one ( : написа:
Здравейте, аз съм съвсем нова.. Намерих този форум и мисля, че е страхотен.. Интересувам се от магия и всякакви подобни начинания, но съм съвсем нова тук! Прочетох всичко за Уика, но все още малко не разбирам! Искам да кажа, че форума е супер и да поздравя този, който го е създал и който се занимава с него!!! Моля, помогнете ми! Не разбирам много от магии и такива неща, защото както избъбрих по нагоре съм абсолютно начинаеща! Smile Smile Smile affraid affraid affraid affraid What a Face What a Face lol! lol! lol! Smile Smile

Напълно разбирам как се чувстваш! Добре дошла в нашето форумно семейство xD Може би трябва да уточниш какво искаш като информация и да го напишеш в друга категория. Например категорията за начинаещи? =) Наистина е важно да уточниш какво точно искаш да научиш. Ще улесниш останалите максимално! Направи нова темичка или използвай някоя стара. Попрочети какво е написано и ако не разбираш питай. Пък ако не знаеш откъде да почнеш, знам ли? Направи тема "откъде да започна?!" xD Благодаря, че се присъедини! ^^

Поздрави - D.Elf =)
the_newborn_one ( :
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

Брой мнения : 23

ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви спрямо форума ...   29/7/2010, 21:18

Мерси много! Ще се разрова отново! Laughing Laughing
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви спрямо форума ...   

Мнението ви спрямо форума ...
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1