Уика форум
Добре Дошли! Весели Коледни и новогодишни празници!

Уика форум

ИндексИндекс  PortalPortal  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Коментирай!

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Miley =]
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

Брой мнения : 22
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Коментирай!   4/6/2009, 22:13

Мисля,че никой няма да се сети за какво става дума така,че....Хайде всяка седмица да даваме дадена тема например:родители,матури,училище,момчета и т.н. нещо което ни вълнува и да коментираме за това "нещо" и накрая да стигаме до извод,ок? Без караници и обиждане bounce А ако по-рано се стигне до извод някой пише извода от всички мнения и дава нова тема.

Е...темата е матурите...какво ще кажете за тях? Справедливо ли е да има матури? Искате ли да има? Let's Koment Laughing ....
Върнете се в началото Go down
Lucifer's Fall
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

Брой мнения : 33
Местожителство : Там където умира деня и се ражда нощта.

ПисанеЗаглавие: Re: Коментирай!   4/6/2009, 22:41

О, не! За какво са?! Нима не може да ни дадат едно класно и да прключат?! ;// Тяхна работа .. Ама ние се излагаме. Laughing Като цяло матурите са супер елементарни .. Очаквах нещо по-убедително. Не знам, но нещо не намирам смисъл в тях. ;/
http://wicca.nightforum.net
Вещица .
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

Брой мнения : 46
Местожителство : Bulgaria , Sofia

ПисанеЗаглавие: Re: Коментирай!   5/6/2009, 00:38

Според мен трябва да има ... Rolling Eyes [ не ме нападайте ] ,сега ще обясня . Значи цяла година едва ли не бъхтаме , и учиме непрекъснато така да се каже и събота и неделя само разпускаме ... даже неделя не - тогава учим за понеделник ,а дали наистина някои учат или не ... е така колкото да отбият номера пред тяхните ... или пък г-жата да не може да преподава ,а после ти да се мъчиш да учиш това нещо ,което ти е предала у вас ... еми не става . Добре са матурите ,защото по този начин по който предмет се изложим ... после ще обсъждат и госпожата - малко да спрат и те да ни обиждат ... за това им плащат - да ни учат ...
Miley =]
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

ПисанеЗаглавие: Re: Коментирай!   5/6/2009, 02:01

Администратор написа:
Според мен трябва да има ... Rolling Eyes [ не ме нападайте ] ,сега ще обясня . Значи цяла година едва ли не бъхтаме , и учиме непрекъснато така да се каже и събота и неделя само разпускаме ... даже неделя не - тогава учим за понеделник ,а дали наистина някои учат или не ... е така колкото да отбият номера пред тяхните ... или пък г-жата да не може да преподава ,а после ти да се мъчиш да учиш това нещо ,което ти е предала у вас ... еми не става . Добре са матурите ,защото по този начин по който предмет се изложим ... после ще обсъждат и госпожата - малко да спрат и те да ни обиждат ... за това им плащат - да ни учат ...
Абсолютно съм съгласна.Нали трябва да видиш какво си научил през цялата година имало ли е смисъл да учиш,да провериш знанията си.Дали трябва с повече усилия да учиш да се стараеш колкото можеш Razz I love you
Miley =]
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

ПисанеЗаглавие: Re: Коментирай!   5/6/2009, 21:58

И до какъв извод стигнахме?
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коментирай!