Уика форум
Добре Дошли! Весели Коледни и новогодишни празници!

Уика форум

ИндексИндекс  PortalPortal  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Астрално пътуване

Go down 
АвторСъобщение
Apokalipsisa
асоциален
асоциален

Брой мнения : 1

ПисанеЗаглавие: Астрално пътуване   28/9/2011, 16:53

Здравейте.Ако мястото на темата не е тук,моля модератора да я премести или изтрие.Реших да не пише в по-долната тема(астрална проекция/излизане от тялото),защото искам да питам по-различен въпрос.Овладял съм напълно астралната проекция.Умея да излизам извън тялото и без да изпадам в дълбок транс.Въпросът ми е-как за защитя тялото си от нежелани гости.След,като изляза тялото ми остава незащитено и всичко може да влезе в него.Ако някой знае защитен ритуал или нещо подобно,нека да го сподели.След,като излезна извън тялото си виждам привиденията,които обикалят къщата ми и ми хваща страх да не ми навредят.Ако някой се занимава с астрална проекция,нека да сподели,как да се защитим от тези ''привидения'' или каквито и да са.
Върнете се в началото Go down
Dumnorix
MASTER
MASTER

Брой мнения : 280
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

ПисанеЗаглавие: Re: Астрално пътуване   5/10/2011, 01:31

Smile
Откъдето и да го погледнеш- нямаш нужда да се пазиш, най-малкото защото...никъде не излизаш.
Астрална проекция е изкуствен термин. "Излизане от тялото" е специфичното усещане което се наблюдава по време на процеса. Но в действителност не се случва.
В реалността , това което мозъкът ти описва като "излизане от тялото" е просто превключване на различна от обичайната му работна честота и генериране на образи, които да дешифрират или опишат постъпващи към мозъка сигнали от околната честота.
Най-грубо сравнено това е като да си превключиш радиото от ултра къси вълни на средни вълни. А тея "призраци" дето ти обикалят къщата... са чисто и просто смущения в сигнала. Като пиуканията на радиото и смесването на станциите ( не случайно посочих средни вълни- ако включиш на тях на места ще ти се наслагват радиостанции от цяла Източна Европа. На дълги може и кораби да хванеш)
Serpens
асоциален
асоциален

Брой мнения : 3

ПисанеЗаглавие: Re: Астрално пътуване   17/10/2011, 03:31

Не бих казала, че никъде не излиза. Smile Астралната проекция е точно това - излизане от физическото тяло. И има съвсем реален шанс 'нещо' да заеме мястото ти във физическото ти тяло.
Доколкото за защита, чувала съм за талисмани, които можеш да поставиш из къщата, за да прогониш тези 'привидения'. Те се изготвят изключително лесно от всякакви камъчета, пясък и подобни, като ги зареждаш с твоята енергия. Аз обмислям изготвянето на такъв талисман от доста време. Също така солта е добър изолатор.
Off topic: Чудя се дали би искал да ми помогнеш с овладяването на АП? Smile
Dumnorix
MASTER
MASTER

Брой мнения : 280
Местожителство : София ..и навсякъде другаде..

ПисанеЗаглавие: Re: Астрално пътуване   19/10/2011, 00:28

Хаха.. аз не съм "най-великия магьосник" ...

Пр мен работи "оттласването". При тази техника в състоянието на полусън , малко преди да се събудиш , най- общо казано се опитваш да се "претърколиш" или "оттласнеш" от тялото си. Прилича малко на оттласването при плуване.
В един момент ще успееш.

Другото нещо което ми работи ефективно е това да си хванеш ръцете насън.
Разбира се първо трябва започнеш да осъзнаваш сънищата си. Коет става..най-общо казано с желание. Всмисъл- дълго време като си лягах преди да заспя (особено по време на полусъня) мислех усилено за това как ще "разпозная че сънувам". Когато започна да ми се случва често (осъзнаването) преминах към хващането на ръцете. Почувствах нещо сякаш се разкъсва мембрана, или излизам от вода.
От тогава тази техника ми помага когато по време на АП нещо започне да ми се изплъзва контрола- хващам си ръцете и нещата се нормализират.

П.С. Колкото до нещата дето могат да ти "влязат в тялото"- те и сега са там. Всичко се намира в подсъзнанието ти. А АП е нищо повече от една инжекция хормони.
Съжалявам но "богове, духове и демони" във външния свят няма. Те са част от нас, хората.
Феите и елфите не са..но те са съвсм друга бира ..и определено няма начин да бъдеш обсебена от елф.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Астрално пътуване   

Астрално пътуване
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1